Tohver Studio tervitab teid teie isikliku kõrgema kvaliteedi lävepakul! Meie kogemus sai alguse 1998. aastal, kui Tamur pidas üliõpilastele oma esimese loengu. Meil on hea meel, et enam kui kakskümmend aastat on pakkunud nii meie klientidele kui meile erinevaid võimalusi. Tänaseks oleme oma valdkondi laiendanud ja muutunud rahvusvaheliseks, viies läbi erinevaid tegevusi maailma eri piirkondades. Tohver Studio portfellis on mahukas nimekiri erinevatest koolitustest ja konsultatsioonidest, mis on ühel või teisel moel seotud tööga inimestega või enesearenguga. Pakume juhtidele, arengutreeneritele, loovisikutele, personalispetsialistidele, õpetajatele, vaimsete praktikate õpetajatele-koolitajatele ja teistele valdkonnaga seotud spetsialistidele individuaalset ja ettevõttekoolitust, et tõsta nende juhtimise või loomingulisi oskusi. Lisaks aitame alustavale ettevõttele kontseptsiooni kujundamisel või juba väljakujunenud meeskondade tegevusi reflekteerida.
See kirg sisemise harmoonia, jätkuva enesearengu ja igapäevase kirgastumise vastu ühendab Tohver Studio ühisenergiaga ansambliks. Jah, lugesite õigesti: igapäevane valgustumine, kuivõrd igaüks on võimeline muutuma eneseteadlikuks, et seeläbi toetada teisi. Seetõttu kohtuvad meie kliendid ja üliõpilased erakordse maastikuga, kus värske, otse valdkonna kogemus ja akadeemilised teadmised, mis ühendavad ettevõtlikkust ja loovust, mõistust ja südant, leiavad sobiva õppevormi.
Selliselt soovib Tohver Studio aidata teil oma voogu määratleda, seda luua ning toestada selle hoidmisel ja tugevdamisel. See võimaldab ületada takistusi ja realiseerida ennast igas vahetus hetkes.
Sest meie usume, et oled selleks võimeline. Oled peaaegu juba kohal ning saame sind toetada nende viimaste sammude tegemisel.
Mis iganes on su eesmärk, sa oled seda väärt!

Voog on tugeva fokusseerimisega sügava keskendumise seisund, mis võrdub absoluutse neeldumisega tegevusse.
Lihtne on sellesse siseneda, saavutus on selles püsida.

Võimalused

Kui sa juba arvad teadvat, mis sulle soovitud tulemusi toob, võid valida Tiina või Tamuri Voo elementidest.
Kui sa ei ole kindel, soovid võimalusi sulandada, otsid pakutud elementide vahepealset lahendust või lahendust meeskonnale, vali kolmas võimalus siin lehel.
Pakutavast leiad rohkem lehe ülaosa põhimenüüst.

Sa võid oma erialaseid oskusi arendada lõpmatult.
Ühel päeval oled sa tipus. Kuidas ja kuhu edasi?
Erialane oskus üksi ei ole piisav.
Sina ise oled piisav.
Avarda ennast!

Tohver Studio Tamur Tohver

Usaldusväärne ja vahetu

Konfidentsiaalne ja lojaalne

Põhjalik ja personaalne

Pühendunud ja tulemuslik

Üks samm korraga

User registration

Reset Password